Laserowe Usuwanie Tatuażu tribal efekt po 1 zabiegu

Laserowe Usuwanie tatuażu jest dla osób cierpliwych rozłożone w czasie, więc można spokojnie planować swoje życie. Jedyne na co warto zwrócić uwagę po wygojeniu miejsca poddawanego zabiegowi to ochrona skóry filtrem przeciwsłonecznym gdy decydujemy się na ekspozycję słoneczną.
Prezentowany przypadek to mocny - tribal, nierównomiernie podany tusz w skórze. Miejsca w których tuszu jest więcej -efekt jest słabszy, aczkolwiek widoczny.
Rozjaśnianie mocnej pigmentacji może być trudniejsze, i wymagać będzie większej ilości zabiegów, jednak efekty rozjaśnienia tak mocnego tuszu w skórze zaczynają się pojawiać po 2 miesiącach. Warto wykonać kilka sesji dla uzyskania zamierzonego efektu, w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć.

Tatuaż po jednej sesji laserem jest znacznie bledszy, staje się bardziej rozmyty. Jesteśmy obecnie po drugiej sesji w oczekiwaniu na efekty.

Każdy zabieg jest traktowany indywidualnie, skuteczność leczenia zależna jest od indywidualnych zdolności organizmu do rekonwalescencji oraz rodzaju zastosowanego przez tatuatora tuszu i głębokości podania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Zdjęcia ArchiwalnePages