Blefaroplastyka oczu efekt po 4 tygodniach

Aktualizacja oka po zabiegu plazmą po 4 tygodnich. Skóra wokół oczu nadal się regeneruje (całkowity efekt widoczny jest po 3 miesiącach od zabiegu, skóra może się "wciągać" nawet do 8 tygodni wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań).
 Efekty po 4 tygodniach są już znaczne, podłużna zmarszczka i inne towarzyszące pod okiem bardzo się wypłyciły. 
 Lifting nawisu skórnego/fałdy na górnej powiece przy górnym kanale łzowym (w wewnętrznym kąciku oka) zniknął. Lekkie uniesienie środkowej skóry górnej powieki  i linii załamania. Redukcja fałdu skórnego, uniesienie "poduszeczki" opadającej powieki, oraz uniesienie zewnętrznego kącika oka. Uniesienie brwi od strony zewnętrznej.
Jeden zabieg daje niesamowite efekty

Oświęcim

Zabieg okolicy oka wiąże się z pewnym dyskomfortem oraz dyscypliną związana z higieną obszaru zabiegowego. Pierwsze trzy dni po zabiegu obszar skóry jest obrzęknięty i zaczerwieniony, jest to całkowicie naturalna reakcja organizmu na "odparowanie" naskórka.
Etap regeneracji
I ETAP: zaraz po zabiegu widoczne są punktowe strupki oraz zaczerwienienie skóry
II ETAP: w okolicy zabiegowej występuje obrzęk utrzymujący się od 1-3dni ( w tym czasie lepiej mieć dni wolne od pracy)
III ETAP strupki zaczynają zasychać i się wykruszać, całkowicie znikają po ok 1-3tyg. W tym czasie mogą wystąpić czasowe punktowe lekkie przebarwienia, które po 3 tyg znikają.

ZABIEG WYKONYWANY JEST PRZY UŻYCIU MAŚCI ZNIECZULAJĄCEJWszystkie zdjęcia i opisy są naszego autorstwa nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści i zdjęć!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Zdjęcia ArchiwalnePages